MAKITA Stacionarna kružna testera LH1040
SKU
LH1040
Cena sa popustom
61.989,99 RSD
Cena
88.649,99 RSD
Ušteda
26.660,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(2)
Stara cena
33.659,99RSD
Cena
21.199,99RSD
Stara cena
24.839,99RSD
Cena
17.369,99RSD
Stara cena
55.759,99RSD
Cena
38.989,99RSD
Sistem protiv ponovnog pokretanja sprečava slučajno uključenje i kada je mašina uključena u struju, sa uključenim prekidačem. Testera za koso sečenje i stona testera, spakovani u jednom alatu, za veliku raznovrsnost poslova. Sa jakim stolom od aluminijumskog odlivka. Meki start. Vođica za sto
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Vrsta | Gerovi - stacionarne kružne testere |
| Bar kod | 0088381057424 |
| Snaga | 1.650 W |
| Broj obrtaja | 4.800 min-1 |
| Prečnik lista testere | 260 mm |
| Unutrašnji prečnik | 30 mm |
| Kapacitet sečenja pod 0° | 69 x 130 / 93 x 95 mm |
| Kapacitet sečenja pod 45° | 69 x 85 / 93 x 67 mm |
| Maks. sečenje pod uglom | 45 ° na levo / 0 ° na desno |
| Maks. kosog sečenja | 45 ° na levo / 52 ° na desno |
| Težina | 14,3 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
111.529,99RSD
Cena
77.989,99RSD
Stara cena
91.819,99RSD
Cena
64.209,99RSD
Stara cena
37.479,99RSD
Cena
26.209,99RSD
Stara cena
114.539,99RSD
Cena
80.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
33.659,99RSD
Cena
21.199,99RSD
Stara cena
55.759,99RSD
Cena
38.989,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.