MAKITA Dijamantski rezač za mokro sečenje 4101RH
SKU
4101RH
Cena sa popustom
50.339,99 RSD
Cena
71.989,99 RSD
Ušteda
21.650,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
2.750,00RSD
Cena
2.200,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
51.779,99RSD
Cena
36.209,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
13.539,99RSD
Cena
9.469,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
6.859,99RSD
Cena
4.799,99RSD
Stara cena
299,99RSD
Cena
209,99RSD
Stara cena
41.199,99RSD
Cena
28.809,99RSD
Stara cena
299,99RSD
Cena
209,99RSD
Stara cena
16.969,99RSD
Cena
11.869,99RSD
Stara cena
196.269,99RSD
Cena
137.249,99RSD
Stara cena
299,99RSD
Cena
209,99RSD
Stara cena
2.089,99RSD
Cena
1.459,99RSD
Stara cena
29.889,99RSD
Cena
20.899,99RSD
Stara cena
10.200,00RSD
Cena
9.690,00RSD
Stara cena
35.319,99RSD
Cena
17.279,99RSD
Stara cena
11.519,99RSD
Cena
7.479,99RSD
Stara cena
32.929,99RSD
Cena
23.029,99RSD
Stara cena
2.729,99RSD
Cena
1.909,99RSD
Posebno konstruisani poklopci sprečavaju prodiranje vode u kućište motora. Opseg kosog sečenja od 0° - 45°. Izdržljiviji, snažan i sa dužim životnim vekom motora. Bez lomljenja rezne ivice zahvaljujući zatvorenom nožu. Opremljena sa uzemljenim prekidačem
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Vrsta | Cirkulari - kružne testere |
| Bar kod | 0088381026574 |
| Kontinuirana ulazna snaga | 860 W |
| Broj obrtaja | 13.800 min-1 |
| Unutrašnji prečnik (Ø) | 20 mm |
| Prečnik diska (Ø) | 110 mm |
| Kapacitet sečenja (45°) | 21 mm |
| Kapacitet sečenja (0°) | 34 mm |
| Buka - zvučni pritisak | 98 dB(A) |
| Buka - zvučna snaga | 109 dB(A) |
| Buka - odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije - sečenje betona | 5,5 m/s² |
| Vibracije - odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 236 x 223 x 158 mm |
| Težina | 3,0 kg |
| Opremljen sa uzemljenim prekidačem, da bi se ispunio CE standard |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
59.469,99RSD
Cena
41.589,99RSD
Stara cena
29.990,00RSD
Cena
24.590,00RSD
Stara cena
52.969,99RSD
Cena
37.039,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
13.539,99RSD
Cena
9.469,99RSD
Stara cena
20.949,99RSD
Cena
14.649,99RSD
Stara cena
10.200,00RSD
Cena
9.690,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
6.859,99RSD
Cena
4.799,99RSD
Stara cena
196.269,99RSD
Cena
137.249,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.