Memorija DDR5 32GB (2x16) 5600MT/S Kingston Fury Beast KF556C36BBEK2-32
SKU
EP2890499
Cena sa popustom
61.750,00 RSD
Cena
66.450,00 RSD
Ušteda
4.700,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
38.369,99RSD
Cena
28.419,99RSD
Stara cena
37.469,00RSD
Cena
27.549,00RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.739,99RSD
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
119.250,00RSD
Cena
110.850,00RSD
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
29.390,00RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
77.090,00RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
111.659,99RSD
Stara cena
50.389,99RSD
Cena
29.919,00RSD
Stara cena
55.669,99RSD
Cena
40.339,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Stara cena
20.829,99RSD
Cena
16.019,99RSD
Stara cena
35.950,00RSD
Cena
32.350,00RSD
Stara cena
27.839,99RSD
Cena
20.169,99RSD
Stara cena
38.450,00RSD
Cena
34.590,00RSD
Stara cena
15.789,99RSD
Cena
11.689,99RSD
Stara cena
34.089,00RSD
Cena
24.349,00RSD
Stara cena
37.550,00RSD
Cena
33.790,00RSD
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model |
Kingston DIMM DDR5 32GB (2x16GB kit) 5200MT/s KF552C36BBEK2-32 Fury Beast Expo
|
| Kapacitet | 32GB (2x16GB kit) DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Frekvencija | 5600 MHz |
| Bar kod | 740617330793 |
Deklaracije
| Tip | Memorijske kartice |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Memorija DDR5 32GB (2x16) 5600MT/S Kingston Fury Beast KF556C36BBEK2-32 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.409,99RSD
Cena
51.409,99RSD
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
208.019,00RSD
Cena
112.179,00RSD
Stara cena
133.290,00RSD
Cena
123.950,00RSD
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
29.390,00RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
163.909,99RSD
Cena
118.769,99RSD
Stara cena
80.609,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
41.319,99RSD
Cena
31.779,99RSD
Stara cena
50.459,99RSD
Cena
38.809,99RSD
Stara cena
38.369,99RSD
Cena
28.419,99RSD
Stara cena
40.850,00RSD
Cena
36.750,00RSD
Stara cena
119.250,00RSD
Cena
110.850,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.739,99RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
55.669,99RSD
Cena
40.339,99RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
111.659,99RSD
Stara cena
50.389,99RSD
Cena
29.919,00RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.