NEO TOOLS Brusilica (ravna) pneumatska
SKU
14-014
Cena sa popustom
4.109,99 RSD
Cena
5.689,99 RSD
Ušteda
1.580,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
19.179,99RSD
Cena
13.409,99RSD
Stara cena
21.949,99RSD
Cena
15.349,99RSD
Stara cena
15.000,00RSD
Cena
10.990,00RSD
Stara cena
9.300,00RSD
Cena
6.999,00RSD
Stara cena
16.969,99RSD
Cena
11.869,99RSD
Stara cena
21.859,99RSD
Cena
15.289,99RSD
Stara cena
27.379,99RSD
Cena
19.149,99RSD
Stara cena
9.600,00RSD
Cena
9.100,00RSD
Stara cena
34.319,99RSD
Cena
23.999,99RSD
Stara cena
12.859,99RSD
Cena
8.989,99RSD
Stara cena
12.559,99RSD
Cena
8.779,99RSD
Stara cena
27.899,99RSD
Cena
19.509,99RSD
Stara cena
21.619,99RSD
Cena
15.119,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
39.329,99RSD
Cena
25.899,99RSD
NEO 14-014 je profesionalna pneumatska ravna brusilica sa priključkom od 1/4″ (1/8″). Maksimalna brzina rotacije 25000 o/min. Veoma velika brzina poboljšava radnu efikasnost. Moguće ju je koristiti sa različitim brusnim pločama i brusnim kamenjem.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Neo |
|---|---|
| Bar kod | 5907558442595 |
| Prihvat | 1/4" |
| Maksimalni broj obrtaja | 25000 o/min |
| Potrošnja vazduha | 85 l/min |
| Radni pritisak | 6,3 bar |
| Prečnik priključenog creva | 1/4" |
| Dužina | 121 mm |
| Bar-kod | 5907558442595 |
Deklaracije
| Tip | Brusilica (ravna) pneumatska |
|---|---|
| Model | 14-014 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | TOPEX GRUPA |
| Poslovno ime uvoznika | Poljobit doo |
| Zemlja proizvodnje | KINA |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
41.759,99RSD
Cena
29.199,99RSD
Stara cena
229.789,99RSD
Cena
160.689,99RSD
Stara cena
21.949,99RSD
Cena
15.349,99RSD
Stara cena
13.269,99RSD
Cena
9.279,99RSD
Stara cena
6.049,99RSD
Cena
4.229,99RSD
Stara cena
19.179,99RSD
Cena
13.409,99RSD
Stara cena
3.679,99RSD
Cena
2.829,99RSD
Stara cena
16.969,99RSD
Cena
11.869,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.