Numerička tastatura Genius Numpad 125 USB-C Crna
SKU
EP2896041
Cena sa popustom
1.290,00 RSD
Cena
1.850,00 RSD
Ušteda
560,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
1.699,99RSD
Cena
1.359,99RSD
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB-C |
| Ostale osobine | Odmarač zgloba, Dugme za kalkulator, Silent keyboard, Copilot Ai taster, Chocolate Keycap |
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Dimenzije | 100mm x 89mm x 18.3mm |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Masa | 145g |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Genius |
|---|---|
| Bar kod | 4710268262718 |
Deklaracije
| Tip | Tastature |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Numerička tastatura Genius Numpad 125 USB-C Crna |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
1.699,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.