RADIJATOR KRALJEVO UNI 20 PLUS
SKU
RADS0022484
252.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
59.099,99RSD
Cena
48.499,99RSD
Stara cena
53.999,99RSD
Cena
44.299,99RSD
Stara cena
45.199,99RSD
Cena
37.099,99RSD
Stara cena
284.599,99RSD
Cena
233.399,99RSD
Stara cena
313.399,99RSD
Cena
256.999,99RSD
UNI 20 je kotao sa nasipnim lozistem snage 20 KW i 25 KW, stepen korisnosti preko 90% sa kvalitetetnim peletom.
Ima sistem za svakodnevno ciscenje izmenjivaca bez otvaranja kotla i zapremina silosa iznosi 50 kg.
Radi se u dve varijante, potpuno kompaktan (exp.posuda, pumpa wilo, presostati vazduha i vode, sig.ventil, odz.ventil) I bez navedenih komponenata za kuce koje vec imaju grejanje, pumpu, posudu..
Mogucnost povezivanja sa WiFi i GSM uredjajima
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Radijator Kraljevo |
|---|---|
| Širina | 62 cm |
| Snaga | 20 kW |
| Visina | 125 cm |
| Dubina | 63 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
| Bar kod | 8606015691268 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | RADIJATOR KRALJEVO UNI 20 PLUS |
|---|---|
| Tip | Peći i kotlovi |
| Količina izražena u jedinici mere | 1kom |
| Poslovno ime proizvođača | Radijator Inzenjering doo, Kraljevo |
| Zemlja porekla | Srbija |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.