MARELI Kotao na pelet DUO 13 (13kW)
Kotao na pelet Mareli DUO 13kW - pokriva grejnu površinu do 70m2 dobro izolovanog prostora, odnosno 210m3.
Kotao celokupnu svoju snagu 13kW predaje vodi.
U kotlu je ugrađena cirkulaciona pumpa i ekspanziona posuda, senzor za automatsku regulaciju protoka vazduha i količine peleta.
Lako održavanje pomoću mehanizama za polu automatsko čišćenje turbulatora.
Mogućnost daljinskog upravljanja putem WiFi termostata.
Garancija na elektroniku je 26 meseci, dok je garantni rok na kazan 60 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Kotao
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 13 kW
• Toplotna moć predata vodi: 13 kW
• Maksimalna zapremina zagrevanja: 210 m³
• Površina zagrevanja: do 70 m²
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.0 / 2.6 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 20 kg
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 51 - 55 cm |
| Snaga | 13 kW |
| Visina | 105 cm |
| Dubina | 66 - 70 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kotao na pelet DUO 13 (13kW) |
|---|---|
| Tip | Kotao na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.