MARELI Kamin na pelet UNO 30 (4kW + 26kW) bordo
Kamin na pelet Mareli UNO 30kW, pokriva grejnu površinu do 200m2 dobro izolovanog prostora, odnosno 600m3.
Kamin delom snage od 4kW zrači (greje) oko sebe, dok ostatak snage od 26kW predaje vodi.
U kaminu je ugrađena cirkulaciona pumpa i ekspanziona posuda, senzor za automatsku regulaciju protoka vazduha i količine peleta.
Lako održavanje pomoću mehanizama za polu automatsko čišćenje turbulatora.
Mogućnost daljinskog upravljanja putem WiFi termostata.
Garancija na elektroniku je 26 meseci, dok je garantni rok na vodeni kazan 60 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Kamin
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 30 kW
• Toplotna moć predata vodi: 26 kW
• Toplotna moć predata vazduhu: 4 kW
• Maksimalna zapremina zagrevanja: 600 m³
• Površina zagrevanja: do 200 m²
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.3 / 6.0 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 35 kg
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
• Boje: Krem, Bela, Siva, Bordo, Crna
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 62 - 65 cm |
| Snaga | 30 kW |
| Visina | 118 cm |
| Dubina | 70 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kamin na pelet UNO 30 (4kW + 26kW) bordo |
|---|---|
| Tip | Kamin na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.