MARELI Kamin na pelet AURORA SLIM 10 air (10kW) krem
Model kamina Mareli AURORA SLIM 10kW je kanalni kamin, može zagrevati dve odvojene prostorije bez korićenja radijatora.
Ovaj model kamina greje površinu do 100m2 dobro izolovanog prostora.
Poseduje dve izduvne grane toplote i dve ambijentalne sonde, pa može neometano zagrevati različite prostorije sa podešavanjem različitih temperaturu u željenim prostorijama.
Kamin ima mogućnost nedeljnog programiranja rada.
Garancija na peć je 36 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Suvi kamin na pelet
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 10 kW
• Površina zagrevanja: do 100 m²
• Nedeljno programiranje rada
• Dve nezavisne grane toplote
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.0 / 3.0 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 15 kg
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
• Boja: Krem, Crna, Bela, Bordo
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 96 cm |
| Snaga | 11 kW |
| Visina | 94 cm |
| Dubina | 30 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kamin na pelet AURORA SLIM 10 air (10kW) krem |
|---|---|
| Tip | Suvi kamin na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.