MARELI Kamin na pelet PS 10 air (10kW) krem
Model kamina Mareli PS air 10kW je namenjen za direktno zagrevanje prostorije toplim vazduhom.
Ovaj model kamina greje površinu do 95m2 dobro izolovanog prostora.
Kamin poseduje integrisani spremnik kapaciteta 20kg.
Opremljen je sondom za ambijentalnu temperaturu koja omogućava podešavanje željene temperature prostorije na samom kaminu.
Kamin ima mogućnost nedeljnog programiranja rada.
Garancija na peć je 36 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Suvi kamin na pelet
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 10 kW
• Površina zagrevanja: do 95 m²
• Nedeljno programiranje rada
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.0 / 3.0 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 20 kg
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
• Boja: Krem, Crna, Bordo
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 50 cm |
| Snaga | 10 kW |
| Visina | 95 cm |
| Dubina | 53 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kamin na pelet PS 10 air (10kW) krem |
|---|---|
| Tip | Suvi kamin na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.