MARELI Kotao na pelet SBN 50 AUTO (50kW)
Kotao na pelet Mareli SBN 50kW AUTO - pokriva grejnu površinu do 350m2 dobro izolovanog prostora, odnosno 1050m3.
U kaminu su ugrađeni mehanizmi za polu automatsko čišćenje turbulatora.
Kao i mehanizam za AUTOMATSKO čišćenje rečetke.
Takođe, kotao poseduje i touch screen ekran u boji osetljiv na dodir.
Mogućnost daljinskog upravljanja putem WiFi termostata.
Kotao u sebi ima integrisan veliki spremnik od 110kg.
Garancija na elektroniku je 26 meseci, dok je garantni rok na kazan 60 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Kotao
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 50 kW
• Površina zagrevanja: do 350 m²
• Zapremina zagrevanja: 1050m3
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 3.0 / 10.0 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 110 kg
• Automatsko čišćenje rešetke
• Touch screen displej u boji
• Stepen iskorišćenja: više od 95%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
• Boja: Zeleno/Beli
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 81 cm |
| Snaga | 50 kW |
| Visina | 162 cm |
| Dubina | 86 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kotao na pelet SBN 50 AUTO (50kW) |
|---|---|
| Tip | Kotao na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.