MARELI Kamin na pelet ONYX FULL GLASS 18 (2kW + 16kW) bela
Kamin na pelet Mareli ONYX FULL GLASS 18kW sa svojim minimalističkim dizajnom i potpuno staklenom prednjom stranom je savršen izbor za svaki stilski i ekološki prihvatljiv dom.
Kamin pokriva grejnu površinu do 120m2 dobro izolovanog prostora, odnosno 350m3.
Kamin delom snage od 2kW zrači (greje) oko sebe, dok ostatak snage od 16kW predaje vodi.
U kaminu je ugrađena cirkulaciona pumpa i ekspanziona posuda, senzor za automatsku regulaciju protoka vazduha i količine peleta, sigurnosni ventil sa ozračnim lončetom, mehanizam za polu automatsko čišćenje turbulatora.
Kao i mehanizam za AUTOMATSKO čišćenje rešetke.
Takođe, kamin poseduje i touch screen ekran u boji osetljiv na dodir.
Mogućnost daljinskog upravljanja putem WiFi termostata.
Garancija na elektroniku je 26 meseci, dok je garantni rok na kazan 60 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Kamin
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 18 kW
• Toplotna moć predata vodi: 16 kW
• Toplotna moć predata vazduhu: 2 kW
• Maksimalna zapremina zagrevanja: 350 m³
• Površina zagrevanja: do 120 m²
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.3 / 4.0 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 30 kg
• Automatsko čišćenje rešetke
• Touch screen displej u boji
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
• Boje: Bela i Crna
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 62 cm |
| Snaga | 18 kW |
| Visina | 114 cm |
| Dubina | 71 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kamin na pelet ONYX FULL GLASS 18 (2kW + 16kW) bela |
|---|---|
| Tip | Kamin na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.