MARELI Kamin na pelet UNO 18 (2kW + 16kW) bordo
Kamin na pelet Mareli UNO 18kW, pokriva grejnu površinu do 120m2 dobro izolovanog prostora, odnosno 350m3.
Kamin delom snage od 2kW zrači (greje) oko sebe, dok ostatak snage od 16kW predaje vodi.
U kaminu je ugrađena cirkulaciona pumpa i ekspanziona posuda, senzor za automatsku regulaciju protoka vazduha i količine peleta.
Lako održavanje pomoću mehanizama za polu automatsko čišćenje turbulatora.
Mogućnost daljinskog upravljanja putem WiFi termostata.
Garancija na elektroniku je 26 meseci, dok je garantni rok na vodeni kazan 60 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Kamin
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 18 kW
• Toplotna moć predata vodi: 16 kW
• Toplotna moć predata vazduhu: 2 kW
• Maksimalna zapremina zagrevanja: 350 m³
• Površina zagrevanja: do 120 m²
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.3 / 3.8 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 30 kg
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
• Boje: Krem, Bela, Siva, Bordo, Crna
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 55 - 60 cm |
| Snaga | 18 kW |
| Visina | 113 cm |
| Dubina | 66 - 70 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kamin na pelet UNO 18 (2kW + 16kW) bordo |
|---|---|
| Tip | Kamin na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.