MARELI Kotao na pelet UNICPEL 35 (35kW)
Kotao na pelet Mareli UNICPEL 24kW - pokriva grejnu površinu do 240m2 dobro izolovanog prostora, odnosno 700m3.
U kotlu je ugrađen senzor za automatsku regulaciju protoka vazduha i količine peleta, sa polu automatskim čišćenjem turbulatora.
Mogućnost daljinskog upravljanja putem WiFi termostata.
Kotao u sebi ima integrisan veliki spremnik od 118kg.
Garancija na elektroniku je 26 meseci, dok je garantni rok na kazan 60 meseci.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Kotao
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 35 kW
• Toplotna moć predata vodi: 35 kW
• Površina zagrevanja: do 240 m²
• Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.9 / 6.5 kg/h
• Kapacitet rezervoara za pelet: 118 kg
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Pozicija dimne cevi: Pozadi
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 64 cm |
| Snaga | 35 kW |
| Visina | 156 cm |
| Dubina | 84 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Kotao na pelet UNICPEL 35 (35kW) |
|---|---|
| Tip | Kotao na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.