RAM DIMM DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz Kingston FURY Beast RGB KF556C40BBAK2-16
SKU
EP2838743
Cena sa popustom
46.450,00 RSD
Cena
51.650,00 RSD
Ušteda
5.200,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
64.909,00RSD
Cena
46.359,00RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
69.849,99RSD
Cena
53.729,99RSD
Stara cena
43.790,00RSD
Cena
39.390,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
65.450,00RSD
Cena
60.850,00RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
Stara cena
85.249,99RSD
Cena
61.769,99RSD
Stara cena
83.759,99RSD
Cena
60.689,99RSD
Stara cena
42.850,00RSD
Cena
38.550,00RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
Stara cena
43.950,00RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
41.849,99RSD
Cena
30.999,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
203.929,99RSD
Stara cena
67.190,00RSD
Cena
62.450,00RSD
Stara cena
83.189,99RSD
Cena
60.279,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
30.349,99RSD
Stara cena
44.550,00RSD
Cena
40.090,00RSD
Stara cena
55.669,99RSD
Cena
40.339,99RSD
Stara cena
50.389,99RSD
Cena
37.319,99RSD
Stara cena
41.169,99RSD
Cena
30.489,99RSD
Stara cena
24.450,00RSD
Cena
20.750,00RSD
| Brand | Kingston |
| Computer Memory Size | 16 GB |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Memory Speed | 5600 MHz |
| Compatible Devices | Desktop |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16 GB |
| Frekvencija | 5600 MHz |
| Bar kod | 740617328486 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DIMM DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz Kingston FURY Beast RGB KF556C40BBAK2-16 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.590,00RSD
Cena
64.690,00RSD
Stara cena
138.250,00RSD
Cena
128.550,00RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
37.990,00RSD
Cena
34.190,00RSD
Stara cena
70.490,00RSD
Cena
65.550,00RSD
Stara cena
38.350,00RSD
Cena
34.490,00RSD
Stara cena
43.950,00RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
129.550,00RSD
Cena
120.450,00RSD
Stara cena
134.190,00RSD
Cena
124.790,00RSD
Stara cena
22.490,00RSD
Cena
19.090,00RSD
Stara cena
39.690,00RSD
Cena
26.689,99RSD
Stara cena
36.250,00RSD
Cena
32.590,00RSD
Stara cena
136.950,00RSD
Cena
127.350,00RSD
Stara cena
33.690,00RSD
Cena
30.290,00RSD
Stara cena
49.790,00RSD
Cena
44.790,00RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Stara cena
64.909,00RSD
Cena
46.359,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
65.450,00RSD
Cena
60.850,00RSD
Stara cena
85.249,99RSD
Cena
61.769,99RSD
Stara cena
83.759,99RSD
Cena
60.689,99RSD
Stara cena
42.850,00RSD
Cena
38.550,00RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
Stara cena
81.849,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
55.669,99RSD
Cena
40.339,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.