Smartphone HONOR 600 Lite 8GB/256GB Crna
SKU
EP2896529
Cena sa popustom
42.550,00 RSD
Cena
47.290,00 RSD
Ušteda
4.740,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Smartphone HONOR 600 Lite 8GB/256GB Crna
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Honor |
|---|---|
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Dijagonala (in) | 6.6" |
| Bar kod | 6936520891962 |
Deklaracije
| Tip | Smart telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade |
| Naziv, vrsta robe i model | Smartphone HONOR 600 Lite 8GB/256GB Crna |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
HUAWEI Baterija standard za P Smart/P9/P9 Lite/Honor 8/P10 Lite/P8Lite 2017/P9 Lite 2017/6X/5C/7Lite
Stara cena
1.450,00RSD
Cena
999,00RSD
TERACELL Baterija za Huawei P Smart/P9/P9 Lite/Honor 8/P10 Lite/P8 Lite "17/P9 Lite "17/6X/5C/7 Lite
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.750,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.