MAKITA Električno rende 1806B (ručni abrihter)
SKU
1806B
Cena sa popustom
55.989,99 RSD
Cena
80.069,99 RSD
Ušteda
24.080,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
68.629,99RSD
Cena
47.989,99RSD
Snažna konstrukcija. Dugačka osnova za stabilnost. Dvojno izolovan mehanizam sprečava povrede od strujnog udara i obezbeđuje rad rukovaoca. Veoma snažan Makita motor. Komplet vijaka omogućuje fino podešavanje visine sečiva.. Povećana efikasnost izbacivanja strugotine protiv zaglavljivanja
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kofer | Da |
| Snaga uređaja | 1000 - 1500 W |
| Bar kod | 0088381003957 |
| Snaga | 1.200 W |
| Broj obrtaja | 15.000 min-1 |
| Širina rendisanja | 170 mm |
| Dubina rendisanja | 0-2 mm |
| Dužina rendisanja | 525 mm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 529 x 232 x 152 mm |
| Težina prema EPTA-i | 9,0 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
32.589,99RSD
Cena
22.789,99RSD
Stara cena
37.739,99RSD
Cena
26.389,99RSD
Stara cena
20.859,99RSD
Cena
14.589,99RSD
Stara cena
40.599,99RSD
Cena
28.389,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.