MAKITA Električno rende KP0800 (ručni abrihter)
SKU
KP0800
Cena sa popustom
20.389,99 RSD
Cena
29.159,99 RSD
Ušteda
8.770,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
7.200,00RSD
Cena
6.800,00RSD
Ergonomska prednja kružna drška. Čvrsti držač od aluminijumskog odlivka. Povećana efikasnost izbacivanja strugotine protiv zaglavljivanja. Pravolinijsko čelo za lakše guranje drške. Optimalni ugao i oblik za lako držanje i rukovanje. Papuča na osnovnoj ploči štiti radni komad i sečiva od ogrebotina i oštećenja. Kompaktna i lagana konstrukcija. Upotreba sa uskim dvostranim ili širokim sečivom za rendisanje. Veliki V-žljeb omogućuje lakše glađenje
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kofer | Ne |
| Snaga uređaja | 500 - 1000 W |
| Bar kod | 0088381603928 |
| Snaga | 620 W |
| Broj obrtaja | 17.000 min-1 |
| Širina rendisanja | 82 mm |
| Dubina rendisanja | 0-2,5 mm |
| Maks.dubina žljeba | 9 mm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 285 x 158 x 158 mm |
| Težina prema EPTA-i | 2,8 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
40.599,99RSD
Cena
28.389,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.