MAKITA Električno rende 1911B (ručni abrihter)
SKU
1911B
Cena sa popustom
25.989,99 RSD
Cena
37.169,99 RSD
Ušteda
11.180,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
68.750,00RSD
Cena
55.000,00RSD
Stara cena
6.875,00RSD
Cena
5.500,00RSD
Kompaktan i lagan model sa kojim može da se rukuje sa jednom rukom. Podesiva visina noža samo ako je telo fiksirano sa zabravnom čivijom, a zatim pritisnuto od graničnika visine noža. Dvojno izolovan mehanizam sprečava povrede od strujnog udara i obezbeđuje rad rukovaoca. Širina noža za rendisanje od 100 mm je idealna za glatke površine i za završnu obradu
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kofer | Ne |
| Snaga uređaja | 500 - 1000 W |
| Bar kod | 0088381002240 |
| Snaga | 840 W |
| Broj obrtaja | 16.000 min-1 |
| Širina rendisanja | 110 mm |
| Dubina rendisanja | 0-2 mm |
| Dužina rendisanja | 335 mm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 355 x160 x 172 mm |
| Težina prema EPTA-i | 4,1 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
32.589,99RSD
Cena
22.789,99RSD
Stara cena
37.739,99RSD
Cena
26.389,99RSD
Stara cena
40.599,99RSD
Cena
28.389,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.