RAM DIMM DDR4 8GB 3200MHz Silicon Power SP008GBLFU320X02
SKU
EP2837540
Cena sa popustom
8.550,00 RSD
Cena
10.090,00 RSD
Ušteda
1.540,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.250,00RSD
Cena
14.409,99RSD
Stara cena
36.789,00RSD
Cena
27.049,00RSD
Stara cena
19.550,00RSD
Cena
16.590,00RSD
Stara cena
19.759,99RSD
Cena
14.629,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
5.950,00RSD
Cena
4.159,99RSD
Stara cena
16.999,99RSD
Cena
13.069,99RSD
Stara cena
49.869,99RSD
Cena
36.719,99RSD
Stara cena
17.490,00RSD
Cena
14.850,00RSD
LEXAR 32GB Kit (2x16GB) Ares DDR5 6000 CL32 1.35V heatsink, Non-RGB lighting, Dual pack, Black Color
Stara cena
78.439,99RSD
Cena
57.759,99RSD
Stara cena
17.450,00RSD
Cena
14.790,00RSD
Stara cena
20.190,00RSD
Cena
17.150,00RSD
Stara cena
80.099,99RSD
Cena
61.609,99RSD
Stara cena
41.169,99RSD
Cena
30.489,99RSD
Stara cena
43.799,99RSD
Cena
33.689,99RSD
| Proizvođač | Silicon Power |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | SP008GBLFU320X02 |
| Kapacitet | 8GB DDR4 |
| Radni takt | 3200 MHz |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 8 GB |
| Frekvencija | 3200 MHz |
| Bar kod | 4713436144090 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DIMM DDR4 8GB 3200MHz Silicon Power SP008GBLFU320X02 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
33.690,00RSD
Cena
30.290,00RSD
Stara cena
68.850,00RSD
Cena
63.990,00RSD
Stara cena
22.490,00RSD
Cena
19.090,00RSD
Stara cena
19.550,00RSD
Cena
16.590,00RSD
Stara cena
38.350,00RSD
Cena
34.490,00RSD
Stara cena
51.650,00RSD
Cena
46.450,00RSD
Stara cena
19.759,99RSD
Cena
14.629,99RSD
Stara cena
49.869,99RSD
Cena
36.719,99RSD
Stara cena
17.490,00RSD
Cena
14.850,00RSD
Stara cena
18.350,00RSD
Cena
15.550,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.