RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz SiliconPower SP016GBSFU320X02
SKU
EP2847642
Cena sa popustom
16.590,00 RSD
Cena
19.550,00 RSD
Ušteda
2.960,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
19.759,99RSD
Cena
14.629,99RSD
Stara cena
21.250,00RSD
Cena
14.409,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
16.999,99RSD
Cena
13.069,99RSD
Stara cena
20.829,99RSD
Cena
16.019,99RSD
Stara cena
17.450,00RSD
Cena
14.790,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
23.249,99RSD
Cena
17.219,99RSD
Stara cena
20.190,00RSD
Cena
17.150,00RSD
Stara cena
36.789,00RSD
Cena
27.049,00RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
43.790,00RSD
Cena
39.390,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
5.950,00RSD
Cena
4.159,99RSD
Stara cena
41.849,99RSD
Cena
30.999,99RSD
| Tip | Sodimm ram memorija |
| Kapacitet | 16 GB |
| Radni takt | 3200MHz |
| Voltaža | 1.2 V |
| Latencija | CL 22 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 16 GB |
| Frekvencija | 3200 MHz |
| Latencija | CL 22 |
| Voltaža | 1.2 V |
| Bar kod | 4713436144151 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz SiliconPower SP016GBSFU320X02 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
17.450,00RSD
Cena
14.790,00RSD
Stara cena
38.350,00RSD
Cena
34.490,00RSD
Stara cena
22.490,00RSD
Cena
19.090,00RSD
Stara cena
23.990,00RSD
Cena
20.390,00RSD
Stara cena
21.390,00RSD
Cena
18.150,00RSD
Stara cena
34.629,00RSD
Cena
24.729,00RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
21.250,00RSD
Cena
14.409,99RSD
Stara cena
21.790,00RSD
Cena
18.490,00RSD
Stara cena
19.759,99RSD
Cena
14.629,99RSD
Stara cena
20.190,00RSD
Cena
17.150,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.