Kućište DeepCool CC560 WH V2 beli, R-CC560-WHGAA4-G-2
SKU
EP2837552
Cena sa popustom
7.750,00 RSD
Cena
9.150,00 RSD
Ušteda
1.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
9.990,00RSD
Cena
6.790,00RSD
Stara cena
32.999,99RSD
Cena
22.050,00RSD
| Product Dimensions | 432×215×483mm(L×W×H) |
| Net Weight | 7.2Kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX |
| Front I/O Ports | USB3.0×1 / USB2.0×1 / Audio×1 |
| 3.5" Drive Bays | 2 |
| 2.5" Drive Bays | 2+1 |
| Expansion Slots | 7 Slots |
| Pre-Installed Fans | Front: 3×120mm LED |
| Rear: 1×120mm LED | |
| Fan Support | Front: 3×120 / 3×140mm |
| Top: 2×120 / 2×140mm | |
| Rear: 1×120mm | |
| PSU Shrouded: 2×120mm | |
| Radiator Support | Front: 120/140/240/280/360mm |
| Top: 120/140/240mm | |
| Rear: 120mm | |
| CPU Cooler Height Limit | 165mm |
| GPU Length Limit | 370mm |
| Power Supply Type | ATX PS2 (maximum length: 170mm) |
| EAN | 6933412774600 |
| P/N | R-CC560-WHGAA4-G-2 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | DeepCool |
|---|---|
| Bar kod | 6933412774600 |
Deklaracije
| Tip | KUĆIŠTA |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Kućište DeepCool CC560 WH V2 beli, R-CC560-WHGAA4-G-2 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
10.650,00RSD
Cena
9.050,00RSD
Stara cena
13.190,00RSD
Cena
11.190,00RSD
Stara cena
12.350,00RSD
Cena
10.450,00RSD
Stara cena
5.299,00RSD
Cena
3.779,00RSD
Stara cena
9.549,00RSD
Cena
6.819,00RSD
Stara cena
9.349,99RSD
Cena
6.919,99RSD
Stara cena
10.449,99RSD
Cena
7.739,99RSD
Stara cena
19.390,00RSD
Cena
13.619,00RSD
Stara cena
6.850,00RSD
Cena
4.869,00RSD
Stara cena
3.099,99RSD
Cena
2.479,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.