MARELI Gorionik na pelet SMB 50 rotary (50kW)
Gorionik na pelet Mareli SMB rotary 50kW nudi idealno rešenje za modernizaciju starih kotlova na čvrsto gorivo, kao i odličan dodatak novim sistemima grejanja, pružajući fleksibilnost izbora između različitih vrsta goriva.
Ono što izdvaja SMB rotary je njegov potpuno automatski proces sagorevanja i samočisteća komora za sagorevanje, opremljena rotacionim mehanizmom za maksimalnu efikasnost i potpuno sagorevanje peleta.
Set obuhvata gorionik SMB rotary 50, flanšnu, puž (dostavljač), crevo za gorionik.
Garancija je 26 mesec.
Karakteristike:
• Vrsta aparata: Gorionik na pelet
• Vrsta goriva: Pelet
• Klasa energetske efikasnosti: A++
• Nominalna toplotna snaga: 10 - 50 kW
• Potrošnja peleta minimalna / maksimalna: 1.6 / 10.0 kg/h
• Prečnik plamene cevi: 167 mm
• Stepen iskorišćenja: više od 91%
• Boja: crvena
Specifikacija
| Brend | Mareli |
|---|---|
| Širina | 23 cm |
| Snaga | 50 kW |
| Visina | 31 - 35 cm |
| Dubina | 65 cm |
| Vrsta goriva | Pelet |
Deklaracije
| Naziv, Vrsta robe, Model | MARELI Gorionik na pelet SMB 50 rotary (50kW) |
|---|---|
| Tip | Gorionik na pelet |
| Uvoznik | DOO TERMOKONVOJ Beograd |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Jedinica mere | komad |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.