RAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 6000MHz KF560C36BBEAK2-64 Kingston Fury Beast RGB
SKU
EP2842936
Cena sa popustom
128.550,00 RSD
Cena
138.250,00 RSD
Ušteda
9.700,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
129.550,00RSD
Cena
120.450,00RSD
Stara cena
43.950,00RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
192.549,00RSD
Cena
137.529,00RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
83.189,99RSD
Cena
60.279,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
30.349,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
45.449,99RSD
Cena
34.959,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
163.909,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
79.750,00RSD
Cena
74.150,00RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
203.929,99RSD
Stara cena
69.849,99RSD
Cena
53.729,99RSD
Stara cena
67.190,00RSD
Cena
62.450,00RSD
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
34.690,00RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 64GB kit |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 6000MHz |
| Latencija: | CL36 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 64 GB |
| Frekvencija | 6000 MHz |
| Latencija | CL 36 |
| Voltaža | 1.35 V |
| Bar kod | 740617331882 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 6000MHz KF560C36BBEAK2-64 Kingston Fury Beast RGB |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
129.550,00RSD
Cena
120.450,00RSD
Stara cena
51.650,00RSD
Cena
46.450,00RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
69.590,00RSD
Cena
64.690,00RSD
Stara cena
134.190,00RSD
Cena
124.790,00RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
37.990,00RSD
Cena
34.190,00RSD
Stara cena
85.699,99RSD
Cena
65.919,99RSD
Stara cena
78.250,00RSD
Cena
58.129,99RSD
Stara cena
70.490,00RSD
Cena
65.550,00RSD
Stara cena
43.950,00RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Stara cena
49.790,00RSD
Cena
44.790,00RSD
Stara cena
136.950,00RSD
Cena
127.350,00RSD
Stara cena
39.690,00RSD
Cena
26.689,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
38.350,00RSD
Cena
34.490,00RSD
Stara cena
175.479,99RSD
Cena
129.979,99RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
192.549,00RSD
Cena
137.529,00RSD
Stara cena
45.449,99RSD
Cena
34.959,99RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
163.909,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
139.850,00RSD
Cena
130.050,00RSD
KINGSTON DDR5 32GB 5600MHz [FURY BEAST RGB], Non-ECC UDIMM, CL40 1.25V, 288-Pin 2Rx8, w/RGB Heatsink
Stara cena
81.559,99RSD
Cena
51.899,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.