RAM KINGSTON SODIMM DDR4 16GB 3200MHz KVR32S22S8/16
SKU
EP2850764
Cena sa popustom
15.250,00 RSD
Cena
17.950,00 RSD
Ušteda
2.700,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
Stara cena
41.849,99RSD
Cena
30.999,99RSD
Stara cena
25.889,00RSD
Cena
18.489,00RSD
Stara cena
24.450,00RSD
Cena
20.750,00RSD
Stara cena
20.829,99RSD
Cena
16.019,99RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
21.250,00RSD
Cena
14.409,99RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
Stara cena
21.229,99RSD
Cena
16.329,99RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
41.169,99RSD
Cena
30.489,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
203.929,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
136.950,00RSD
Cena
127.350,00RSD
Stara cena
151.619,99RSD
Cena
112.309,99RSD
Stara cena
58.009,00RSD
Cena
41.319,00RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
| Model | KVR32S22S8/16 |
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | SODIMM-DDR4 |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina rada | 3200MHz |
| Latencija | CL22 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16 GB |
| Frekvencija | 3200 MHz |
| Latencija | CL 22 |
| Bar kod | 740617310894 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM KINGSTON SODIMM DDR4 16GB 3200MHz KVR32S22S8/16 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
19.550,00RSD
Cena
16.590,00RSD
Stara cena
17.450,00RSD
Cena
14.790,00RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
34.629,00RSD
Cena
24.729,00RSD
Stara cena
51.999,00RSD
Cena
37.139,00RSD
Stara cena
38.350,00RSD
Cena
34.490,00RSD
Stara cena
24.450,00RSD
Cena
20.750,00RSD
Stara cena
23.990,00RSD
Cena
20.390,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
Stara cena
41.169,99RSD
Cena
30.489,99RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
136.950,00RSD
Cena
127.350,00RSD
Stara cena
151.619,99RSD
Cena
112.309,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
41.849,99RSD
Cena
30.999,99RSD
Stara cena
55.669,99RSD
Cena
40.339,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.